Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir detectors ] bij elkaar passen 214 producten.
De gekoelde Thermische Kern 1280x1024 12μM High Thermal Sensitivity van de Modulecamera
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge kwaliteit: | 1280X1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Van de Cameramodules van EYAS330 MWIR Gekoelde Infrarode de Camerakern 320x256 30μm
| Maat: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Gekoelde MWIR FPA infrarood camerakern met 320x256 resolutie en 55mm lens voor optische gasbeeldvorming
| Detectortype: | Gekoelde MWIR FPA |
|---|---|
| Technologie: | infrarood |
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
320x256/30µm Hoge gevoeligheid gekoelde infrarooddetector voor VOC-gaslekdetectie in de petrochemische industrie
| Stijl: | een koelde infrarooddetector |
|---|---|
| oplossing: | 320x256/30μm |
| NETD: | 10mK (F1.5) |
23mm lens 320x256 Resolutie 10mK NETD optische gas beeldvorming camera voor gaslekken detectie
| Oplossing: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Optionele lens: | Vast zoomen |
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
320x256/30μm gekoelde infraroodthermische module voor het detecteren van koolmonoxidegaslekken
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Framesnelheid: | 30 Hz/60 Hz |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
Gekoelde Optical Gas Imaging LWIR Cameramodule met 320×256 Resolutie en 30μm Pixelgrootte voor Gaslekdetectie
| Koeltijd (23 ℃): | ≤8min@24V |
|---|---|
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
| Functie: | Detectie van gaslekken |
640x512 / 15μm MCT MWIR Cooled Thermal Module for Multi Sensor Payload
| Maat: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Gewicht: | ≤650g |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
MWIR gekoelde optische gasbeeldcamera RS058 voor het visualiseren van onzichtbare VOC's
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |

