Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir small camera module ] bij elkaar passen 42 producten.
Module 1280x1024/12μm MCT MWIR van de hoge Resolutieoem Gekoelde Camera
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge kwaliteit: | 1280X1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
320x256/30μm thermische camera Kerngekoelde IR-cameramodule voor gaslekken detectie
| Type: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Maat: | 155x67x80mm |
Thermische camera Core Cooled IR Camera Module 320x256/30μm voor het detecteren van gaslek
| Type: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Maat: | 155x67x80mm |
Module van de stralings de Vrije Infrarode Camera voor Medisch Thermisch Beeldonderzoek
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde Infrarood Cameramodule 256×192/12μm Pixelgrootte voor Consumentenelektronica
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
Van de de Cameramodule 640x512 15μm van RS046 MCT MWIR de Geïntegreerde Structuur
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Spectraal bereik: | 3,7~4,8 μm |
MWIR MCT Infrarood Thermal Imaging Module 1280x1024/12μm
| Type: | MWIR Camera Module |
|---|---|
| De Detector van IRL: | Gekoelde detector |
| Oplossing: | 1280x1024 / 12μm |
Gecooide optische gasbeeldvorming MWIR-infraroodcamera-kern met 320x256/30μm voor meting door vlammen
| Functie: | Meting door vlammen |
|---|---|
| Brandpuntsafstand: | 23 mm/55 mm |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
320x256 Resolutie MWIR gekoelde thermische beeldscherm met 10mK NETD voor optische gasbeeldvorming
| Koeltijd (23 ℃): | ≤7min@12V |
|---|---|
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
| Pixelgrootte: | 30μm |

