Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir thermal security camera ] bij elkaar passen 90 producten.
Hoge Gekoelde de Cameramodule 640x512/15μm van de Gevoeligheids Thermische Camera Kern
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |
LWIR 320x256/30μm Gekoelde Infrarood Camerakern met 20mK NETD voor Gaslekkagedetectie
| Maat: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
Hoge gevoeligheid 320x256/30μm 10mK NETD MWIR gekoelde infrarooddetector voor het detecteren van CO2-gaslekken
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Koeltijd (23 ℃): | ≤7min@12V |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
Gedistilleerde thermische camera kern 320x256 30μm voor VOC's Gaslekken detectie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
1280x1024 12μm van de de Cameramodule van HD de Thermische Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge kwaliteit: | 1280x1024 |
|---|---|
| Spectrale waaier: | 3.7~4.8μm mw |
| NETD: | ≤20mK |
Kernen van de Cameramodules van 1280x1024 12μm de Gekoelde
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
|---|---|
| Resolutie: | 1280x1024 / 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
320x256 Resolutie 10.3-10.9μm Spectrumbereik 20mK NETD gekoelde thermische beeldvorming module voor gaslekken detectie
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
| Mededeling: | Standaard: USB2.0/LV-TTL; Optioneel: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
HD LWIR koelde de Thermische Hoge Thermische Gevoeligheid van de Camerakern 640x512
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |
De snelle Thermische Camera van de Integratiehommel met Ongekoelde Infrarode Thermische Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

