Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir thermal security camera ] bij elkaar passen 90 producten.
OEM MCT MWIR Hoogresolutie gekoelde camera module 1280x1024/12μm
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Van de de Camerakern van MCT MWIR de Hoge Gevoeligheid met Nabijheidsraad
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Spectraal bereik: | 3,7~4,8 μm |
Van de de Hoge Resolutie de Thermische Camera van MCT MWIR Module 1280x1024/12μm voor Lange afstandopsporing
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
OEM gekoelde MWIR 320x256/30μm infraroodcameramodule
| Type: | Gekoelde AD-modules |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
320x256/30μm Pixelgrootte MWIR-gekoelde infrarooddetector met 10mK NETD voor optische gasbeeldvorming
| Pixelgrootte: | 30μm |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| NETD: | 10mK (F1.5) |
Van de Cameramodules van EYAS330 MWIR Gekoelde Infrarode de Camerakern 320x256 30μm
| Maat: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
320x256/30μm MWIR-gekoelde thermische beelddetector met 10mK NETD voor optische gasbeeldvorming
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Grootte (mm): | 142×58,5×71 |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
OEM Gekoelde Cameramodules 320x256 30μm Infrarode Cameramodule
| Maat: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
1280x1024 12μm de Lange Kern van de Golf Infrarode Camera voor Industriële Temperatuurmeting
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De Thermische Module van LWIR met 640x512-Resolutie Ongekoelde Infrarode Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

