Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir thermal security camera ] bij elkaar passen 90 producten.
De uiterst kleine Kern 40mk 0.7W van de Grootte Ongekoelde Infrarode Camera voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Hoge Gevoeligheidsogi Infrarode Camera voor Petrochemische Industrie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
384x288 17μM de Snelle Integratie van Uncooled Thermal Module voor Gezondheidsdiagnose
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Infrarode Thermische Weergavemodule 384x288 17um in Medische Diagnose
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Hooggevoelige MCT MWIR-infraroodcamera-kern met nabijheidsbord
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Spectraal bereik: | 3,7~4,8 μm |
15μm 640x512 MCT MWIR de Camerakern koelde Infrarode Detector Snelle Integratie
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryokoeler: | RS058 |
| NETD: | ≤17mK |
Versneller voor 320x25 30μm Gekoelde Infrarode de Detector Snelle Integratie van MCT MWIR
| Oplossing: | 320x256 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Gekoelde de Cameramodules 320x256 30μm van GAVIN330 MWIR Diverse Zoomlensopties
| Detectorresolutie: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Maat: | 150x67x80mm |
| Hoge gevoeligheid: | ≤10mK |
EYAS330 MWIR gekoelde camera-modules Infraroodcamera kern 320x256/30μm
| maat: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤ 9mK |

