Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir thermal security camera ] bij elkaar passen 90 producten.
GAVIN615B compacte Thermische de Cameramodule van de Camerakern 640x512/15μm MCT MWIR
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Gekoelde Thermische Camerakern 1280x1024 voor de Opsporing van het Hoge snelheidsdoel
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
MWIR gekoelde thermische module 640x512 15μM voor elektro-optisch infraroodsysteem
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
320x256/30μm MWIR gekoelde optische gasbeeldcamera voor het visualiseren van gaslekken
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| Detectorresolutie: | 320x256 |
320x256 Resolutie 30μm Pixelgrootte MWIR Gekoelde Optische Gasbeeldvorming Infrarooddetector met 10mK NETD voor Gaslekkagedetectie
| Pixelgrootte: | 30μm |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Spectraal bereik: | 4,5 ± 0,1 μm ~ 4,7 ± 0,1 μm |
MCT MWIR Infrarooddetector Gekoelde thermische module 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
MCT MWIR Infrarooddetector Gekoelde Thermische Module 640x512/15µm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
15 μm 640x512 MCT MWIR gekoelde thermische module met geïntegreerde Dewar koeler assemblage
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryokoeler: | RS058 |
| NETD: | ≤ 17mK |
MCT MWIR Gekoelde Thermische Module 15μm 640x512 voor Multi Sensor Payload
| Maat: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Gewicht: | ≤650g |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
Mid Wave Cooled 320x256/30μm OGI Thermal Camera Detector voor het visualiseren van VOC's
| Cryo-koeler: | RS058I/LS713/LS734 |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |

