Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ resolution 1280x1024 thermal imaging module ] bij elkaar passen 103 producten.
640x512 15μm van de de Cameramodule van T2SL LWIR de Thermische Hoge Resolutie GAVIN615L
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm LW |
Lichaamstemperatuur het Onderzoeken Ongekoelde Thermische Cameramodule 384x288 17μM
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
De Thermische Weergavekern van LWIR 640X512/12μm voor Duidelijke Weergave & AIoT-Toepassing
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
640x512 12μm Infrarode Thermische Cameramodule PLUG612R LWIR voor Snelle Integratie
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De miniatuur van de de Thermische Weergavecamera van VOx FPA Kern 120x90/17μm
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Resolutie: | 120x90 |
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge Definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Kernen van de Cameramodules van 1280x1024 12μm de Gekoelde
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
|---|---|
| Resolutie: | 1280x1024 / 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Hoge Resolutie 1280x1024 12μm Gekoelde Infrarode de Cameramodule van MCT MWIR
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
De gekoelde Thermische Kern 1280x1024 12μM High Thermal Sensitivity van de Modulecamera
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
MegaPixel ongekoelde LWIR thermische camerakern 1280x1024/12μm
| Oplossing: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

