Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ resolution 1280x1024 thermal imaging module ] bij elkaar passen 103 producten.
LWIR Uncooled Infrarood Camera Core 1280x1024/12μm met heldere thermische beeldvorming
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
| NETD: | <30 mK |
De lichtgewichtmodule 1280x1024 12μm van de Hoge Resolutie Thermische Camera
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Infrarode Thermische de Cameramodule LWIR 8~14μm van hoge Resolutievox Spectrale Waaier
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Thermische de Cameramodule Ongekoelde LWIR 1280x1024/12μm van de VOx Hoge Resolutie
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De grote Module 1280x1024 12μm van de Seriefpa Thermische Camera voor Veiligheid & Controle
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
De Modulelwir Hoge Resolutie 1280x1024 van de VOx Ongekoelde infrarode Camera
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Hooggevoelige VOx LWIR thermische camera-module Onverkoeld 1280x1024/12μm
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde de Thermische Weergavekern van FPA
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mk |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische Cameramodule 640x512 12μM Long Wave Infrared
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Sharp Thermische Beeldvorming LWIR Infrarood Camera Module 640x512 12µm Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

