Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ resolution 1280x1024 thermal imaging module ] bij elkaar passen 103 producten.
1280x1024 / 12μm MCT IRL Detector Gekoelde ADVERTENTIEmodule voor Snelle Integratie
| Oplossing: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| Hoge gevoeligheid: | NETD≤20mK |
| Stroomverbruik: | 9W |
MCT MWIR koelde Infrarode Detectorintegratie 1280x1024 12μm
| Detectorresolutie: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 1~100Hz regelbaar |
| Gebruikt voor: | Secundaire Ontwikkeling |
Het snelle Integratie Gekoelde van de de Camerakern EYAS1212 van IRL Megapixel 1280x1024/12μm
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
Snelle integratie IR-gekoelde cameramodules EYAS1212 megapixel 149x58,5x71mm
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
OEM MWIR Gekoelde Cameramodule met de Infrarode Detector van MCT 1280x1024 12um
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
MWIR koelde Thermische Module 1280x1024 met Ononderbroken Zoomlens 37.5~750mm/F4
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Gekoelde Thermische Camerakern 1280x1024 voor de Opsporing van het Hoge snelheidsdoel
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
De grote Kern 1280x1024 12μM For Security Monitoring van de Serie Ongekoelde Thermische Camera
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
1280x1024 12μm de Lange Kern van de Golf Infrarode Camera voor Industriële Temperatuurmeting
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Gekoelde IR-detectormodule Core 1280x1024 12μM voor bewaking op lange afstand
| Hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |

