Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled thermal module with 9 1mm lens ] bij elkaar passen 88 producten.
OEM Kleine grootte ongekoelde LWIR-thermische beeldkern 256x192/12μm
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Snelle de Cameramodule 384x288 17μM For Health Care van de Integratie Thermische Weergave
| Oplossing: | 384x288 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,85W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde 640x512/12μm thermische camera-module Lichte gewicht
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| NETD: | <40 mK |
Snelle de Cameramodule 384x288 17μM For Health Care van de Integratie Thermische Weergave
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Van de het Toezichtcamera van LWIR de Infrarode Thermische Module 640x512 9Hz 60Hz
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
De Module400x300/17μm Snelle Ontwikkeling van de VOx Ongekoelde Infrarode Camera
| Resolutie: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
400x300 17μm de Thermische Kern van de Veiligheidscamera met de Ongekoelde Infrarode Detector van LWIR
| Technologie: | infrarood |
|---|---|
| materiaal: | Vanadiumoxide |
| Oplossing: | 400x300/17μm |
Niet Invasieve Infrarode Camerakern voor de Medische Diagnose van het Thermische Weergavesysteem
| Oplossing: | 384x288 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,85W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

