Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled thermal module with 9 1mm lens ] bij elkaar passen 79 producten.
Lichaamstemperatuur het Onderzoeken Ongekoelde Thermische Cameramodule 384x288 17μM
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Lichaamstemperatuur die Thermische Module Ongekoelde 384x288 17μM onderzoeken
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule 384x288 17μM van de Contact niet Thermografie
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
9,1 mm 30 Hz LWIR 640x512 12 µm Infrarood Camera Module Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
384x288 infrarode Thermische Module 17um voor het Meten van Menselijke Huidtemperatuur
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Thermische de Module384x288 17um Infrarode Detector van LWIR voor Medisch Weergavesysteem
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische Camerakern Longwave FPA 400x300/17μm VOx
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule 640x512 12uM van LWIR voor UAV Nuttige lading
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.7W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
UAV en Drone Thermische Camera Module Ongekoeld Lichtgewicht 640x512/12µm
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

