Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled thermal module with 9 1mm lens ] bij elkaar passen 79 producten.
Gecontroleerde Seriële poort van de de Camerakern 640x512 14um van WAPENsdk de Ongekoelde Infrarode
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De uiterst kleine Kern 40mk 0.7W van de Grootte Ongekoelde Infrarode Camera voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De snelle Thermische Camera van de Integratiehommel met Ongekoelde Infrarode Thermische Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De compacte Ongekoelde Kern 640x512 van de Hommel Thermische Camera voor Photovoltaic Inspectie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De ongekoelde Kern 640x512 12um van de Hommel Thermische Camera voor Vooruitlopend Onderhoud
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde 384x288 17μM Thermal Imaging Camera voor Medische Toepassingen
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Thermische de Cameramodule van de MUNTSTUKreeks met de Ongekoelde Infrarode Detector 400x300/17μm van LWIR
| Technologie: | infrarood |
|---|---|
| Materiaal: | Vanadiumoxide |
| Oplossing: | 400x300/17μm |
384x288/17μm Op Voertuig Gemonteerde Thermische Camera met Intelligent Alarm
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De ongekoelde Kern van de de Thermische Weergavecamera van FPA met de Infrarode Detector van 400x300
| Oplossing: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermografische Thermische de Camerakern 400x300 17um van FPA
| Resolutie: | 384x288 /17 μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |

