Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled thermal module with 9 1mm lens ] bij elkaar passen 79 producten.
Module van de hommel de Infrarode Camera voor de Inspectie van de Elektriciteitsmacht
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | ≤40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Kleine de Thermische Weergavekern 400x300 COIN417G2 van de Grootte Lange Golf
| Oplossing: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule van LWIR 640x512/12μm voor het Slimme Fokken
| Resolutie: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typische NETD: | ≤40mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
650x512 thermische die Weergavemodule in UAV Nuttige lading wordt geïntegreerd
| Resolutie: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Typische NETD: | ≤40mK |
640x512/12µm Drone Infrarood Camera Module voor Elektriciteitsinspectie
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | ≤40mk |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De ongekoelde Module van de de Thermische Weergavecamera van 640x512/12μm voor UAV/Hommelnuttige lading
| Resolutie: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typische NETD: | ≤40mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde 640x512 Thermische Camera Module 12µm Typische NETD 40mK Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
RoHS Uncooled LWIR Drone Thermal Camera 640x512 voor brandweer
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde LWIR-drone thermische camera 640x512 12μm voor brandbestrijding en redding
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
RUWE Digitale Video Ongekoelde Infrarode de Camerakern 640x512 12um van YUV BT656
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

