Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
Ongekoelde LWIR thermische beveiligingscameramodule met een resolutie van 256x192 en een pixelafstand van 12 μm in pakket op waferniveau
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Temperatuurmeetbereik: | -20℃~+550℃ |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR 256x192 resolutie 12μm Pixel Pitch Focus Gratis infraroodcameramodule voor beveiliging
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde LWIR thermische beveiligingscameramodule met 256x192 resolutie, 12μm pixel pitch en focusvrij ontwerp
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Focusmodus: | Focus vrij |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Niet-gekoelde LWIR-infraroodthermologemodule met een resolutie van 256x192 en een pixelpitch van 12 μm voor een spectraal bereik van 8~14 μm
| Framesnelheid: | Thermografie: 25 Hz, beeldvorming: 50 Hz |
|---|---|
| Oplossing: | 256x192 |
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
Onverkoelde thermische beeldvorming 256x192 Resolutie 12μm Pixel Pitch voor veiligheid en thermografie
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Temperatuurmeetbereik: | -20℃~+550℃ |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Miniatuur, ongekoelde 256x192 12μm LWIR thermische camerakern voor bewakingsintegratie
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Focusmodus: | Focus vrij |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Miniatuur VOx FPA Thermal Imaging Camera Core met 120x90 resolutie en 12μm pixel pitch voor compacte integratie
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25 Hz |
| Oplossing: | 120x90 |
Onverkoelde Micro LWIR Thermal Camera Core met een resolutie van 256x192 en een pixelhoogte van 12 μm met een lens van 3,2 mm
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde LWIR-thermische camera-module 256x192 Resolutie 12μm Pixelgrootte met ±2°C nauwkeurigheid voor Smart Home
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | ±2℃ of ±2% |
|---|---|
| Temperatuurmeetbereik: | -20℃~+550℃ |
| Focusmodus: | Focus vrij |
Compact 120x90 Resolutie 12μm Pixel Pitch 25Hz Frame Rate Infrarood Thermal Camera Core voor opkomende markten
| Oplossing: | 120x90 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 25 Hz |

