Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
Mini Size TIMO112 Onverkoelde infraroodcameramodule met 120x90 resolutie en 12μm pixel pitch
| Oplossing: | 120x90 |
|---|---|
| Lens (HFOV/FL): | 50°/ 1,6 mm |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Niet-gekoelde thermische camera-module met 1280x1024 resolutie en 12μm pixelgrootte voor sluiterloze werking in beveiliging en monitoring
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 30mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |
1280x1024 ongekoelde LWIR thermische camerakern met 12 μm pixelpitch en 30 ~ 180 mm lens
| Digitale framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |
|---|---|
| Typisch NETD: | ≤ 30mK |
| Pixelhoogte: | 12μm |
LWIR Ongekoelde infraroodcamerakern met resolutie van 1280 x 1024, pixelgrootte van 12 μm en sluiterloze werking voor heldere warmtebeelden
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
| NETD: | ≤ 30mK |
1280x1024 12 μm ongekoelde thermische beeldcameramodule met sluiterloze bediening voor brandbestrijding
| Oplossing: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Digitale zoom: | 1X/2X/4X/8X |
1280x1024 Resolutie 12μm Pixelgrootte Onverkoelde FPA Thermal Camera Core voor beveiliging
| NETD: | ≤ 30mK |
|---|---|
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |
Niet-gekoelde LWIR-infraroodthermologemodule met een resolutie van 256x192 en een pixelpitch van 12 μm voor een spectraal bereik van 8~14 μm
| Framesnelheid: | Thermografie: 25 Hz, beeldvorming: 50 Hz |
|---|---|
| Oplossing: | 256x192 |
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
Onverkoelde thermische beeldvorming 256x192 Resolutie 12μm Pixel Pitch voor veiligheid en thermografie
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Temperatuurmeetbereik: | -20℃~+550℃ |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Miniatuur, ongekoelde 256x192 12μm LWIR thermische camerakern voor bewakingsintegratie
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Focusmodus: | Focus vrij |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Miniatuur VOx FPA Thermal Imaging Camera Core met 120x90 resolutie en 12μm pixel pitch voor compacte integratie
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25 Hz |
| Oplossing: | 120x90 |

