Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
de Camerakern van 640x512 12μM Infrared Detectors LWIR voor Medische Inspectie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Infrarode Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera Antiglans met Intelligent Alarm
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM Gekoelde Cameramodule met de Infrarode Detector van MWIR MCT 1280x1024 12um
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
Duidelijke Beeld Infrarood Thermische Cameramodule Kern 640x512/17μm voor ADAS
| Temperatuurbereik: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±2℃ of ±2% |
| Oplossing: | 640x512/17μm |
De ongekoelde Infrarode Thermische Kern 640x512 van de Cameramodule voor Industriële Thermografie
| Temperatuurbereik: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±2℃ of ±2% |
| Oplossing: | 640x512/17μm |
VOx Ongekoelde Infrarooddetector 400x300 voor Thermografische Camera
| Resolution: | 400x300 |
|---|---|
| Pixel Size: | 12μm |
| NETD: | <30mK |
Smartphone-compatibele thermische cameramodule 120×90/12μm ongekoelde infraroodcamera
| Focusmodus: | Focus vrij |
|---|---|
| Lens (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Productnaam: | Smartphone-compatibele thermische camera |
Duidelijke thermische camera kern 640x512 voor snelle integratie
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | ≤40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De snelle Thermische Camera van de Integratiehommel met Ongekoelde Infrarode Thermische Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde thermische camera module 256x192 / 12µm voor AIoT
| Temperatuurbereik: | -20℃~+150℃ (aanpasbaar) |
|---|---|
| Oplossing: | 256x192/12μm |
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |

