Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ ip67 uncooled thermal camera module ] bij elkaar passen 48 producten.
Ongekoelde Thermische Cameramodule met Divers Intelligent Beeldalgoritme
| Oplossing: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van 400x300 17um LWIR voor Slimme Controle
| Resolutie: | 384x288 /17 μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
UAV de Module640x512 Resolutie van de Nuttige ladings Ongekoelde Thermische Camera
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Duidelijke van de Weergavehommel Thermische Ongekoelde LWIR de Camerakern van de de Cameramodule
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | ≤40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde thermische beeldvorming 256x192/12μm voor beveiligingscamera's
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De uiterst kleine Kern 40mk 0.7W van de Grootte Ongekoelde Infrarode Camera voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Gecontroleerde Seriële poort van de de Camerakern 640x512 14um van WAPENsdk de Ongekoelde Infrarode
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De compacte Ongekoelde Kern 640x512 van de Hommel Thermische Camera voor Photovoltaic Inspectie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De ongekoelde Kern 640x512 12um van de Hommel Thermische Camera voor Vooruitlopend Onderhoud
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
CMOS8 ongekoelde de Camerakern 640x512 12um van IRL met 9.1mm Lens
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

