Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir mini camera module ] bij elkaar passen 57 producten.
Compacte de Thermische Weergavemodule TWIN612 van LWIR met Lage Machtsconsumptie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Duidelijke van de Weergavehommel Thermische Ongekoelde LWIR de Camerakern van de de Cameramodule
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | ≤40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Lichtgewicht Thermische de Camerakern van LWIR met de Ongekoelde Infrarode Detectors van 640x512
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Mini-thermische camera Core Onverkoelde FPA-infraroodcameramodule 256x192/12μm met thermografie
| Oplossing: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische Cameramodule met Divers Intelligent Beeldalgoritme
| Oplossing: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Module van de hommel de Infrarode Camera voor de Inspectie van de Elektriciteitsmacht
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | ≤40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
640x512/12µm Drone Infrarood Camera Module voor Elektriciteitsinspectie
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | ≤40mk |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR-drone thermische camera-module niet afgekoeld met heldere thermische afbeeldingen
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde van de de Camerakern 0.8W van LWIR Thermische de Machtsconsumptie 640x512
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde LWIR de Thermische Weergavemodule 640x512 12μM van ruilmiddel-c
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |

