Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir mini camera module ] bij elkaar passen 57 producten.
Keramisch verpakte LWIR thermische module voor scherpe en heldere beeldvorming & hoge nauwkeurigheid temperatuurmeting
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR Onverkoelde thermische beeldvormingsmodule 640x512 12μm detector, NETD<40mk
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ruilmiddel-c Scherpe Duidelijke Thermische Weergavemodule Ongekoelde LWIR 8~14μm
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
De Thermische die Weergavemodule 640x512 van LWIR VOx in Infrarode Camera wordt geïntegreerd
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Openlucht Thermische de Camerakern 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR ongekoelde thermische beeldvorming module 640x512/12μm met hoge thermische gevoeligheid
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
3 Kern van de aslwir de Thermische Camera met 8~14μM Spectral Range For Robots
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De Thermische Weergavekern van LWIR 640X512/12μm voor Duidelijke Weergave & AIoT-Toepassing
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
400x300 17μm de Thermische Kern van de Veiligheidscamera met de Ongekoelde Infrarode Detector van LWIR
| Technologie: | infrarood |
|---|---|
| materiaal: | Vanadiumoxide |
| Oplossing: | 400x300/17μm |
Mini Size-Ruilmiddel Ongekoelde LWIR Thermische Module 640x512 12μm voor UAV Nuttige lading
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Energieverbruik: | 0,7 W |
| Spectrumbereik: | 8~14μm |

