Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir mini camera module ] bij elkaar passen 57 producten.
Ongekoelde LWIR Mini Camera Module 256x192 voor de Camera van het Thermische Weergavetoezicht
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 70mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van LWIR met 640x512 12μM Clear Imaging
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
LWIR Thermische Cameramodule Met Temperatuurmeetbereik van -20℃~150℃/0~550℃
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Compacte Thermische de Cameramodule 640x512 12μM For Intelligent Hardware van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR-warmtebeeldmodule met een temperatuurmetingsnauwkeurigheid van ±2 °C of ±2%
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Thermische de Cameramodule van de MUNTSTUKreeks met de Ongekoelde Infrarode Detector 400x300/17μm van LWIR
| Technologie: | infrarood |
|---|---|
| Materiaal: | Vanadiumoxide |
| Oplossing: | 400x300/17μm |
Compacte LWIR thermische beeldvorming module TWIN612 voor brandbestrijding en redding
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule 640x512 12uM van LWIR voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van 400x300 17um LWIR voor Slimme Controle
| Resolutie: | 384x288 /17 μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Openlucht Thermische de Camerakern 640x512 van RS232 LWIR voor Veiligheid Controle
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

