Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
PLUG617 LWIR thermische beveiligingscameramodule met een resolutie van 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met meerdere lenzen
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met meerdere lenzen
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met meerdere lenzen
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met meerdere lenzen
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met meerdere lenzen
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met meerdere lenzen
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1,2 W |
| NETD: | <30 mK |
De ongekoelde Module van LWIR 256x192/12μM Thermal Security Camera
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Gewicht: | 8.9g±0.5g (met inbegrip van 3.2mm lens) |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De flexibele Ongekoelde Thermische Module van de Veiligheidscamera met LWIR 640x512 12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Maat: | 25,4x25,4x14,1 (met sluiter) |
| Typisch stroomverbruik: | <0,75 W |
De ongekoelde Module van de de Veiligheidscamera van LWIR 256x192/12μm Thermische
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Gewicht: | 8.9g±0.5g (met inbegrip van 3.2mm lens) |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

