Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
OEM Gekoelde Cameramodule met de Infrarode Detector van MWIR MCT 1280x1024 12um
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
MUNTSTUK van de Micro- Thermische Ongekoelde 256x192 Resolutie 12μm Cameramodule Pixelgrootte
| Resolutie: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+150℃ |
Volledig SWaP 256×192/12μm infrarood cameramodule met 300mW stroomverbruik en USB2.0-interface voor beveiligingsmonitoring
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
| Infrarooddetector: | Ugekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
Ongekoelde Infrarode UAV van de Cameramodule 640x512 17μM For Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Onverkoelde LWIR-infraroodcamera kern 256x192 12μm + 3,2 mm lens voor beveiligingscamera
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde thermische infraroodbewakingscameramodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
LWIR-warmtebeeldmodule met een temperatuurmetingsnauwkeurigheid van ±2 °C of ±2%
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De Uiterst kleine Infrarode Microbolometer Camera van LWIR 256x192 12um FPA
| Resolutie: | 256x192 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 700mW |
| Spectrale waaier: | 8~14μm |
Drones Ongekoelde LWIR Thermische Module Met 640x512 12µm VOx Microbolometer
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Infraroodthermische camera-module met 256x192/12μm ongecooide LWIR-detector
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Pixelafstand: | 12 μm |

