Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
Bewakingsmodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Stop-r Ongekoelde Radiometrische Infrarode de Cameramodule van LWIR met Thermografie
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz |
| NETD: | <30 mK |
De Kern van de de Thermische Weergavecamera van LWIR met 25Hz/30Hz-Kader Rate For ADAS
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met optionele lens
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Thermische de Cameramodule 400x300/17μm van LWIR met Duidelijke Thermische Weergave
| NETD: | <30 mK |
|---|---|
| Gewicht: | ≤77g |
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
Ongekoelde Micro- LWIR Thermische Camerakern 256x192 12μM With 3.2mm Lens
| Resolutie: | 256x192 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 700mW |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde Micro- LWIR Thermische Camerakern 256x192 12μM With 3.2mm Lens
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Draagbare 120×90/12μm Wafer-level Infrarood Cameramodule voor Temperatuurmeting
| Type: | Plug-in warmtebeeldcamera |
|---|---|
| een infraroodcamera detector: | Ongekoelde LWIR FPA 120x90/12μm |
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
256×192 Resolutie 12μm Pixel Size Plug-in Thermal Camera Module met 300mW stroomverbruik
| Typisch stroomverbruik: | 300 mW |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
Ongekoelde LWIR Mini Camera Module 256x192 voor de Camera van het Thermische Weergavetoezicht
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 70mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

