Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
Van de de Thermische Weergaveveiligheid van LWIR 400x300 Ongekoelde de Cameramodule
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
| Framesnelheid: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Van de het Toezichtcamera van LWIR de Infrarode Thermische Module 640x512 9Hz 60Hz
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
400x300 17μm de Thermische Kern van de Veiligheidscamera met de Ongekoelde Infrarode Detector van LWIR
| Technologie: | infrarood |
|---|---|
| materiaal: | Vanadiumoxide |
| Oplossing: | 400x300/17μm |
OEM Kleine de Modulecamera 256x192 12μM van de Grootte Ongekoelde LWIR Thermische Weergave
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische van de Kernmegapixel van de Veiligheidscamera de Stopreeks
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De ongekoelde Module 640x512 17μm van de Thermische Weergavecamera voor Dierlijke Observatie
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Ongekoelde warmtebeeldcameramodule 640x512 17μm voor observatie van dieren
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Stop in de Ongekoelde Module 640x512 van de Thermische Weergavecamera voor ADAS
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
8~14μm LW de Ongekoelde Module van de Thermische Weergavecamera voor Brandbestrijding
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Onverkoelde thermische camera-module LWIR 640x512 17μM voor beveiliging
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |

