Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
Thermische de Camerakern 640x512/12μm van HD LWIR voor de Inspectie van de Elektriciteitsmacht
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Brandbestrijdingsthermische camera-module Onverkoelde LWIR-thermische module 640x512/12μm
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1,2 W |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van 400x300 17um LWIR voor Slimme Controle
| Resolutie: | 384x288 /17 μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule 256x192 12μM For Smart Home van LWIR
| Resolutie: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+150℃ |
Ongekoelde LWIR Thermische Cameramodule met 256×192 Resolutie en 12μm Pixelgrootte
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
Kosteneffectieve ongekoelde LWIR 256×192/12μm thermische camera-module voor mobiele terminal
| Type: | draagbare thermische camera |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
Hoge gevoeligheid LWIR-gekoelde infrarooddetector voor beveiligingstoepassingen
| Technologie: | Infrarood |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 7,7~9,5 (LW) |
| Materiaal: | T2SL |
400x300 17μm Infrarode Thermische Cameramodule met Temperatuurmeting
| Resolutie: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
PLUG612 Thermische camera-module Onverkoeld VOx LWIR 640x512/12μm voor bewakingscamera
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Framesnelheid: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
Compacte de Camerakern 640x512 12μm van de Ontwerp Ongekoelde LWIR Thermische Weergave
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

