Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir uncooled thermal camera module ] bij elkaar passen 273 producten.
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van 400x300 17um LWIR voor Slimme Controle
| Resolutie: | 384x288 /17 μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van LWIR met Industriële Thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Ongekoelde Thermische Cameramodule met Divers Intelligent Beeldalgoritme
| Oplossing: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde thermische camera-module LWIR 640x512 17μM voor beveiliging
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Bewakingsmodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Ongekoelde Thermische de Camerakern 640x512 17μM For Firefighting en Redding van LWIR
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Typische Ongekoelde Thermische Cameramodule 640x512 30Hz NETD 40mk voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Infraroodthermische camera-module met 256x192/12μm ongecooide LWIR-detector
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Pixelafstand: | 12 μm |
LWIR Onverkoelde thermische beeldvormingsmodule 640x512 12μm detector, NETD<40mk
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR ongekoelde thermische beeldvorming module 640x512/12μm met hoge thermische gevoeligheid
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

