Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir camera module 1280x1024 ] bij elkaar passen 39 producten.
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge kwaliteit: | 1280X1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Hoge Resolutie 1280x1024 12μm Gekoelde Infrarode de Cameramodule van MCT MWIR
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
MWIR MCT Infrarood Thermal Imaging Module 1280x1024/12μm
| Type: | MWIR Camera Module |
|---|---|
| De Detector van IRL: | Gekoelde detector |
| Oplossing: | 1280x1024 / 12μm |
MWIR koelde Thermische Module 1280x1024 met Ononderbroken Zoomlens 37.5~750mm/F4
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Ultra Duidelijke Gekoelde MWIR-Camerakern
| Gebruikt voor: | Toezichtcamera |
|---|---|
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
HD gekoelde Thermische Weergavemodule 1280x1024 12μM Long Range Monitoring
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Gekoelde Thermische Camerakern 1280x1024 voor de Opsporing van het Hoge snelheidsdoel
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge Definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge Definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Kernen van de Cameramodules van 1280x1024 12μm de Gekoelde
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
|---|---|
| Resolutie: | 1280x1024 / 12μm |
| NETD: | ≤20mK |

