Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir camera module 1280x1024 ] bij elkaar passen 39 producten.
Langeafstandsbewaking IR-gekoelde cameramodule Kern 1280x1024 12μM
| Hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
OEM Gekoelde Cameramodule met de Infrarode Detector van MWIR MCT 1280x1024 12um
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
Snelle integratie IR-gekoelde cameramodules EYAS1212 megapixel 149x58,5x71mm
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
RS422 99,5% de Kern 1280x1024 12μM van Pixelrate cooled ir detector module
| Hoge kwaliteit: | 1280X1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Ultraheldere 1280x1024 12µm Gekoelde Thermische Module voor Monitoring op Lange Afstand
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm (MW) |
|---|---|
| Gebruikt voor: | toezichtcamera |
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
Langeafstandsdetectie Gekoelde IR-detectormodule Kern 1280x1024 12μM
| Hoge Definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Langeafstandsdetectie Gekoelde IR-detectormodule Kern 1280x1024 12μm
| Hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Snelle integratie Gekoelde IR-camera Core EYAS1212 Megapixel 1280x1024 / 12μM
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
HD de gekoelde Infrarode die Detector van MWIR in Veiligheidscamera wordt geïntegreerd
| Technologie: | Infrarood thermische beeldvorming |
|---|---|
| Sollicitatie: | Systeemintegratie |
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
1280x1024 12μm Gekoelde Infrarode Detector met Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |

