Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir cooled infrared detector ] bij elkaar passen 207 producten.
Infraroodgekoelde cameramodules 320x256 30μm met 55mm vaste zoomlens
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256 Resolutie MWIR Infrarood Detector met 30μm Pixelgrootte voor Gekoelde Optische Gasbeeldvormingscamera
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| NETD: | 10mK (F1.5) |
| Gewicht (G): | ≤600g |
320x256/30μm gekoelde infraroodthermische module voor het detecteren van koolmonoxidegaslekken
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Framesnelheid: | 30 Hz/60 Hz |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
MWIR-gekoelde thermische beelddetector met 320×256/30μm voor een hoge inspectie-efficiëntie
| Grootte (mm): | 142×58,5×71 |
|---|---|
| Koeltijd (23 ℃): | ≤7min@12V |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
640x512 Resolutie 15μm Pixelgrootte MWIR afgekoelde thermische beelddetector voor VOC's Gaslekken detectie
| Typisch NETD: | 25mK (F1.5) |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
Hoge gevoeligheid MWIR-infrarooddetector met 320x256/30μm en 20mK NETD voor optische gasbeelden
| NETD: | 20mK (F3) |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
EYAS330 MWIR Gekoelde Cameramodules Infrarood Camerakern 320x256 30μm
| Maat: | 142x58.5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤ 9mK |
Gekoelde MWIR Infrarood Detector met 320x256/30μm voor Vlam Penetratie in Hoge-Temperatuur Omgevingen
| Functie: | Temperatuurmeting door vlammen |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,8 ± 0,1 ~ 4,1 ± 0,1 μm |
| MTTF: | ≥10000h |
De hoge Module 320x256/Gekoelde 30μm MCT MWIR van de Gevoeligheids Thermische Camera
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 1 ~ 200 Hz instelbaar |
| Maat: | 142x58,5x71mm |
640x512 / 15μm MCT MWIR Cooled Thermal Module for Multi Sensor Payload
| Maat: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Gewicht: | ≤650g |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |

