Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir cooled infrared detector ] bij elkaar passen 207 producten.
LFD615HZ3 MWIR Thermische Beelddetector met 640×512/15μm voor Gaslekdetectie
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| De resolutie van de detector: | 640x512 |
| Stabiel stroomverbruik (23 ℃): | ≤ 4 W |
Mid Wave Cooled 320x256/30μm OGI Thermal Camera Detector voor het visualiseren van VOC's
| Cryo-koeler: | RS058I/LS713/LS734 |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
MWIR gekoelde optische gasbeeldcamera RS058 voor het visualiseren van onzichtbare VOC's
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
OEM MWIR Gekoelde Cameramodule met de Infrarode Detector van MCT 1280x1024 12um
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
MWIR gekoelde thermische camera-module met 320x256/30μm pixelgrootte voor detectie van CO2-gaslekken
| Spectraal bereik: | 4,2 ± 0,1 μm ~ 4,4 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Koeltijd (23 ℃): | ≤8min@12V |
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge kwaliteit: | 1280X1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
320x256/30µm LWIR Gekoelde Optische Gasbeeldvormende Infrarooddetector voor de Chemische Industrie
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Grootte (mm): | 142×58,5×71 |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
MWIR gekoelde optische gasbeeldcamera met 640x512/15μm voor detectie van hooggevoelige gaslekken
| Digitale video: | USB3.0/GigE/MIPI |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
Van de Cameramodules van EYAS330 MWIR Gekoelde Infrarode de Camerakern 320x256 30μm
| Maat: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
LS734 Lineaire Stirling Cryokoeler voor koeling MCT gekoelde infrarooddetector
| Gewicht: | ≤1,0 kg |
|---|---|
| Type: | Lineaire Stirling cryocooler |
| MTTF: | ≥20000 uur |

