Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir cooled infrared detector ] bij elkaar passen 207 producten.
MWIR koelde Thermische Module 1280x1024 met Ononderbroken Zoomlens 37.5~750mm/F4
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
MCT MWIR Infrarooddetector Gekoelde thermische module 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
320x256 Resolutie 30μm Pixelgrootte MWIR Gekoelde Optische Gasbeeldvorming Infrarooddetector met 10mK NETD voor Gaslekkagedetectie
| Pixelgrootte: | 30μm |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Spectraal bereik: | 4,5 ± 0,1 μm ~ 4,7 ± 0,1 μm |
3.2μm~3.5μm MWIR Gekoelde FPA Infrarooddetector met 640x512 Resolutie voor Methaangaslekdetectie
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Gewicht (G): | ≤235g |
| Functie: | Detectie van gaslekken |
MWIR MCT Infrarood Thermal Imaging Module 1280x1024/12μm
| Type: | MWIR Camera Module |
|---|---|
| De Detector van IRL: | Gekoelde detector |
| Oplossing: | 1280x1024 / 12μm |
Gedempte MWIR-warmtebeelddetector met 640×512/15μm voor detectie van gaslekken met hoge gevoeligheid 25mK NETD
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | 25mK (F1.5) |
| De resolutie van de detector: | 640x512 |
320x256 Resolutie 30μm Pixelgrootte MWIR Gekoelde Optische Gasbeeldvorming Thermische Module voor Gaslekdetectie
| Grootte (mm): | 142×58,5×80 |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 4,5 ± 0,1 μm ~ 4,7 ± 0,1 μm |
| Functie: | Detectie van gaslekken |
320x256 Resolutie 30μm Pixelgrootte MWIR gekoelde optische gas-imaging module met 10mK NETD voor gaslekken detectie
| Koeltijd (23 ℃): | ≤8min@12V |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Pixelgrootte: | 30μm |
Langeafstandsdetectie Gekoelde IR-detectormodule Kern 1280x1024 12μm
| Hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
320x256 Resolutie 10.3-10.9μm Spectrumbereik 20mK NETD gekoelde thermische beeldvorming module voor gaslekken detectie
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
| Mededeling: | Standaard: USB2.0/LV-TTL; Optioneel: RS422/CAN/USB3.0/GigE |

