Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir detectors ] bij elkaar passen 214 producten.
Gekoelde optische gasbeeldcamera met 320x256/30μm en 10mK NETD voor gaslekkendetectie
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik (23 ℃): | ≤10W |
| Spectraal bereik: | 4,2 ± 0,1 μm ~ 4,4 ± 0,1 μm |
Optische gasbeeldcamera met 320x256/30μm gekoelde MWIR infrarooddetector voor gaslekdetectie
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| sensor: | IR-sensor |
| technologie: | infrarood |
MCT MWIR Mid Wave gekoelde warmtebeeldmodule 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
LWIR Gekoelde Optische Gasbeeldcamera met 320x256 Resolutie en 20mK NETD voor SF6/NH3 Gaslekdetectie
| Gewicht (G): | ≤600g |
|---|---|
| NETD: | 20mK (F1,5) |
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
MWIR koelde Infrarode Cameramodule voor de Lekkageopsporing niet van het Contactgas
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256 Resolutie 10.3-10.9μm Spectrumbereik 20mK NETD gekoelde thermische beeldvorming module voor gaslekken detectie
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
| Mededeling: | Standaard: USB2.0/LV-TTL; Optioneel: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
320x256 Resolutie 60Hz Beeldfrequentie 20mK NETD Gekoelde Optische Gasbeeldvorming Thermische Module voor Gaslekdetectie
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
| Framesnelheid: | 60 Hz |
LS734 Lineaire Stirling Cryokoeler voor koeling MCT gekoelde infrarooddetector
| Gewicht: | ≤1,0 kg |
|---|---|
| Type: | Lineaire Stirling cryocooler |
| MTTF: | ≥20000 uur |
HD gekoelde Thermische Weergavemodule 1280x1024 12μM Long Range Monitoring
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Gekoelde Thermische Camerakern 1280x1024 voor de Opsporing van het Hoge snelheidsdoel
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |

