Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir detectors ] bij elkaar passen 214 producten.
Ongekoelde Infrarood Cameramodule 256×192/12μm Pixelgrootte voor Consumentenelektronica
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
Gedistilleerde thermische camera kern 320x256 30μm voor VOC's Gaslekken detectie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Infraroodgekoelde cameramodules 320x256 30μm met 55mm vaste zoomlens
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256/30μm gekoelde IR-cameramodule met 10mK NETD voor optische gasbeelden
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | 10mK |
640x512/15μm gekoelde IR-cameramodule met 25mK NETD en 3,2-3,5μm spectrumbereik voor optische gasbeelden
| NETD: | 25mK (F1.5) |
|---|---|
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
| Optionele lens: | Vast zoomen |
Petrochemical Industry Infrared Gas Leak Detection Camera With 23mm Lens
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256 30μm Cooled Infrared Camera Module for Non contact Gas Leakage Detection
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| NETD: | ≤15mK |
Camera van de het Gasweergave van OGI de Optische met RS422-Mededeling
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule 640x512 12uM van LWIR voor UAV Nuttige lading
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.7W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
55mm Lens 640x512/15µm Gekoelde Infraroodmodule voor VOC's Gaslekdetectie Optical Gas Imaging
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
| Maat: | 71 mm × 72 mm × 52 mm |

