Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir detectors ] bij elkaar passen 214 producten.
OEM Gekoelde Cameramodules 320x256 30μm Infrarode Cameramodule
| Maat: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Langeafstandsbewaking IR-gekoelde cameramodule Kern 1280x1024 12μM
| Hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Kernen van de Cameramodules van 1280x1024 12μm de Gekoelde
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
|---|---|
| Resolutie: | 1280x1024 / 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Gekoeld thermisch module 640x512 / 15µm met continu zoomlens 60~240mm/F4
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge Definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Hoge Gekoelde de Cameramodule 640x512/15μm van de Gevoeligheids Thermische Camera Kern
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |
1280x1024 12μm van de de Cameramodule van HD de Thermische Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge kwaliteit: | 1280x1024 |
|---|---|
| Spectrale waaier: | 3.7~4.8μm mw |
| NETD: | ≤20mK |
Gedistilleerde thermische camera kern 320x256 30μm voor VOC's Gaslekken detectie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Gekoelde Thermische Resolutie 30μm van de Camerakern 320x256 Pixel met de Koeler van RS058 Cryo
| Detectorresolutie: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Hoge gevoeligheid: | ≤10mK |
| Technologie: | MCT/HgCdTe |

