Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir detectors ] bij elkaar passen 214 producten.
HD LWIR koelde de Thermische Hoge Thermische Gevoeligheid van de Camerakern 640x512
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |
320x256 Resolutie 30μm Pixelgrootte Koelde infraroodcameramodule voor niet-contactgaslekken detectie
| Productgrootte: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| Spectraal bereik: | 4,5 ± 0,1 μm ~ 4,7 ± 0,1 μm |
320x256/30μm thermische camera Kerngekoelde IR-cameramodule voor gaslekken detectie
| Type: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Maat: | 155x67x80mm |
Ultraheldere 1280x1024 12µm Gekoelde Thermische Module voor Monitoring op Lange Afstand
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm (MW) |
|---|---|
| Gebruikt voor: | toezichtcamera |
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
De uiterst kleine Kern 40mk 0.7W van de Grootte Ongekoelde Infrarode Camera voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ultra Duidelijke 1280x1024 12μm Gekoelde Thermische Module voor Lange afstand Controle
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm (MW) |
|---|---|
| Gebruikt voor: | Bewakingscamera |
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OGI Optical Gas Imaging Camera met 640x512 resolutie, 25mK NETD voor gaslekken detectie
| De resolutie van de detector: | 640x512 |
|---|---|
| NETD: | 25mK (F1.5) |
| Functie: | Detectie van gaslekken |
Hoge Gevoeligheidsogi Infrarode Camera voor Petrochemische Industrie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Duidelijke van de Weergavehommel Thermische Ongekoelde LWIR de Camerakern van de de Cameramodule
| Resolutie: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |

