Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir infrared thermal imaging detector ] bij elkaar passen 214 producten.
1280x1024 12μm van de de Cameramodule van HD de Thermische Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge kwaliteit: | 1280x1024 |
|---|---|
| Spectrale waaier: | 3.7~4.8μm mw |
| NETD: | ≤20mK |
MWIR 320x256/30μm optische gas-imagingcamera kern voor draagbare thermische beeldvormer
| Spectraal bereik: | 3,8 ± 0,1 ~ 4,1 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
| Gewicht: | ≤680g |
MWIR-gekoude infraroodcameramodule met 640x512 en 25mK NETD voor niet-contactgaslekdetectie
| Grootte (mm): | 71×72×52 |
|---|---|
| Gewicht (G): | ≤ 370 |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
Optische gasbeeldcamera met 320x256/30μm gekoelde MWIR infrarooddetector voor gaslekdetectie
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| sensor: | IR-sensor |
| technologie: | infrarood |
320x256/30µm LWIR Gekoelde Optische Gasbeeldvormende Infrarooddetector voor de Chemische Industrie
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Grootte (mm): | 142×58,5×71 |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
De snelle Thermische Camera van de Integratiehommel met Ongekoelde Infrarode Thermische Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
320x256 Resolutie MWIR Infrarood Detector met 30μm Pixelgrootte voor Gekoelde Optische Gasbeeldvormingscamera
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| NETD: | 10mK (F1.5) |
| Gewicht (G): | ≤600g |
MWIR gekoelde thermische module 640x512 / 15μm voor elektro-optisch infraroodsysteem
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
320x256/30μm gekoelde infraroodthermische module voor het detecteren van koolmonoxidegaslekken
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Framesnelheid: | 30 Hz/60 Hz |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
Gecooide optische gasbeeldvorming MWIR-infraroodcamera-kern met 320x256/30μm voor meting door vlammen
| Functie: | Meting door vlammen |
|---|---|
| Brandpuntsafstand: | 23 mm/55 mm |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |

