Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir infrared thermal imaging detector ] bij elkaar passen 214 producten.
15μm 640x512 Gekoelde MWIR Infrarode Detector met RS058 Integraal Stirling Cooler
| Oplossing: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectraal bereik8~14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
MWIR MCT Gekoelde Infrarood Detector Aangepast 12um 640x512
| Oplossing: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectraal bereik8~14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Opsporing van de F1.5mwir MCT de Infrarode Detector 320x256/30μM For Gas Lead
| Oplossing: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
LWIR 320x256/30μm Gekoelde Infrarood Camerakern met 20mK NETD voor Gaslekkagedetectie
| Maat: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
1280x1024/12µm Megapixel Gekoelde FPA Infrarood Thermische Detector Hoge Gevoeligheid
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
23 mm lens MWIR optische gasbeeldvorming gekoelde infrarood module met 320x256/30μm voor industriële toepassingen
| MAAT: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
| Optionele lens: | 23 mm/55 mm |
1280x1024 MCT MWIR gekoelde thermische camera-module met 1~100Hz beeldsnelheid
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Hooggevoelige MCT MWIR-infraroodcamera-kern met nabijheidsbord
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Spectraal bereik: | 3,7~4,8 μm |
MWIR koelde Thermische Module 1280x1024 met Ononderbroken Zoomlens 37.5~750mm/F4
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Vinnige integratie MCT MWIR gekoelde thermische module 640x512/15μm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |

