Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir infrared thermal imaging detector ] bij elkaar passen 214 producten.
320×256/30μm MWIR-gekoelde infrarood FPA-detector voor temperatuurmeting in petrochemische installaties
| MTTF: | ≥10000h |
|---|---|
| Stroomverbruik (23 ℃): | ≤15W@12V (piek); ≤7W@12V (Stabiel) |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
640x512 Resolutie 15μm Pixelgrootte MWIR Gekoelde Infrarooddetector voor Gaslekdetectie
| Koeltijd (23 ℃): | ≤3,5min@20℃@12V |
|---|---|
| NETD: | 25mK (F1.5) |
| Functie: | Detectie van gaslekken |
EYAS330 MWIR Gekoelde Cameramodules Infrarood Camerakern 320x256 30μm
| Maat: | 142x58.5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤ 9mK |
3.2μm~3.5μm MWIR Gekoelde FPA Infrarooddetector met 640x512 Resolutie voor Methaangaslekdetectie
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Gewicht (G): | ≤235g |
| Functie: | Detectie van gaslekken |
640x512 / 15μm MCT MWIR Cooled Thermal Module for Multi Sensor Payload
| Maat: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Gewicht: | ≤650g |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
Hoge gevoeligheid 320x256/30μm 10mK NETD MWIR gekoelde infrarooddetector voor het detecteren van CO2-gaslekken
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Koeltijd (23 ℃): | ≤7min@12V |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
MWIR Gekoelde FPA Infrarooddetector met 320x256/30µm en 10mK NETD Gevoeligheid
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Gewicht (G): | ≤600 |
| Spectraal bereik: | 4,2 ± 0,1 μm ~ 4,4 ± 0,1 μm |
320x256/30µm MWIR Gekoelde Infrarood Detector voor CO₂ Visualisatie in Optical Gas Imaging
| Spectraal bereik: | 4,2 ± 0,1 μm ~ 4,4 ± 0,1 μm |
|---|---|
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
| NETD: | 10mK (F1.5) |
MWIR gekoelde optische gasbeeldcamera RS058 voor het visualiseren van onzichtbare VOC's
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
MWIR gekoelde thermische camera-module met 320x256/30μm pixelgrootte voor detectie van CO2-gaslekken
| Spectraal bereik: | 4,2 ± 0,1 μm ~ 4,4 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Koeltijd (23 ℃): | ≤8min@12V |

