Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir infrared thermal imaging detector ] bij elkaar passen 214 producten.
320x256 Resolutie 60Hz Beeldfrequentie 20mK NETD Gekoelde Optische Gasbeeldvorming Thermische Module voor Gaslekdetectie
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
| Framesnelheid: | 60 Hz |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule 640x512 12uM van LWIR voor UAV Nuttige lading
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.7W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Module van de stralings de Vrije Infrarode Camera voor Medisch Thermisch Beeldonderzoek
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
MCT MWIR Infrarooddetector Gekoelde thermische module 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
MCT MWIR Gekoelde Thermische Module 15μm 640x512 voor Multi Sensor Payload
| Maat: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Gewicht: | ≤650g |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
HD gekoelde Thermische Weergavemodule 1280x1024 12μM Long Range Monitoring
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
MCT MWIR Mid Wave gekoelde warmtebeeldmodule 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Veiligheid die MWIR Gekoelde Infrarode Detector 640x512 15μM controleren
| Sollicitatie: | Veiligheid Controle |
|---|---|
| Technologie: | Infrarode Thermische Weergave |
| Spectraal bereik8~14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |

