Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ security lwir thermal camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
Ongekoelde Thermische de Camerakern 400x300 17μM van LWIR voor de Bouw van Inspectie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Thermische de Camerakern Ongekoelde 400x300 van LWIR voor de Bouw van HVAC-Veiligheid
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
OEM LWIR Thermische Camerakern Ongekoelde 400x300 17μM With Industrial Thermography
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule 400x300 60Hz van LWIR met Industriële Thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
PLUG612 Thermische camera-module Onverkoeld VOx LWIR 640x512/12μm voor bewakingscamera
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Framesnelheid: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
PLUG617 LWIR thermische beveiligingscameramodule met een resolutie van 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Ongekoelde Micro- LWIR Thermische Camerakern 256x192 12μM With 3.2mm Lens
| Resolutie: | 256x192 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 700mW |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde Micro- LWIR Thermische Camerakern 256x192 12μM With 3.2mm Lens
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde LWIR Mini Camera Module 256x192 voor de Camera van het Thermische Weergavetoezicht
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 70mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Bewakingsmodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |

