Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ security lwir thermal camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
Thermische de Cameramodule 400x300/17μm van LWIR met Duidelijke Thermische Weergave
| NETD: | <30 mK |
|---|---|
| Gewicht: | ≤77g |
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
Brandbestrijdingsthermische camera-module Onverkoelde LWIR-thermische module 640x512/12μm
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1,2 W |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van LWIR met Industriële Thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
120×90 Resolutie 12μm Pixelgrootte Onverkoelde LWIR Thermal Camera Module met universele besturingsinterfaces
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
|---|---|
| Lens (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
LWIR-warmtebeeldmodule met een temperatuurmetingsnauwkeurigheid van ±2 °C of ±2%
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde LWIR 1280x1024 thermische camera module voor thermische beveiligingscamera
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
Thermische de Cameramodule van de MUNTSTUKreeks met de Ongekoelde Infrarode Detector 400x300/17μm van LWIR
| Technologie: | infrarood |
|---|---|
| Materiaal: | Vanadiumoxide |
| Oplossing: | 400x300/17μm |
Compacte LWIR thermische beeldvorming module TWIN612 voor brandbestrijding en redding
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
400x300 17μm Thermische de Cameramodule van LWIR Ongekoeld met Industriële Thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| NETD: | <30 mK |
Kosteneffectieve ongekoelde LWIR 256×192/12μm thermische camera-module voor mobiele terminal
| Type: | draagbare thermische camera |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |

