Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ security lwir thermal camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
De ongekoelde Thermische Module LWIR 640x512 17μm van de Toezichtcamera
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Infraroodthermische camera-module met 256x192/12μm ongecooide LWIR-detector
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Pixelafstand: | 12 μm |
Ongekoelde 256x192 12μm Radiometrische Infrarode Thermische Cameramodule voor AIoT
| Resolutie: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Pixelhoogte: | 12μm |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van 400x300 17um LWIR voor Slimme Controle
| Resolutie: | 384x288 /17 μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule 640x512 12uM van LWIR voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Openlucht Thermische de Camerakern 640x512 van RS232 LWIR voor Veiligheid Controle
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Compacte de Thermische Weergavemodule TWIN612 van LWIR met Lage Machtsconsumptie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Duidelijke van de Weergavehommel Thermische Ongekoelde LWIR de Camerakern van de de Cameramodule
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | ≤40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM Thermische Cameramodule Ongekoelde 256x192/12μm voor de Camera van de Nachtvisie
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Resolutie: | 256x192/12μm |

