Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 362 producten.
Onverkoelde thermische beveiligingscameramodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
PLUG617 LWIR thermische beveiligingscameramodule met een resolutie van 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Lichte gewicht ongekoelde infrarood thermische camera-module 256x192/12μm
| Temperatuurbereik: | -20℃~+150℃ (aanpasbaar) |
|---|---|
| Oplossing: | 256x192/12μm |
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
Ongekoelde Thermische de Detectorcamera 50Hz van FPA voor Veiligheid Controle
| Oplossing: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Van de het Toezichtcamera van LWIR de Infrarode Thermische Module 640x512 9Hz 60Hz
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Onverkoelde UAV-thermische beeldcamera-module voor luchtthermografie
| Oplossing: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Van de de Thermische Weergaveveiligheid van LWIR 400x300 Ongekoelde de Cameramodule
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
| Framesnelheid: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Onverkoelde LWIR 1280x1024 thermische camera module voor thermische beveiligingscamera
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
De snelle Thermische Camera van de Integratiehommel met Ongekoelde Infrarode Thermische Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Smartphone-compatibele thermische cameramodule 120×90/12μm ongekoelde infraroodcamera
| Focusmodus: | Focus vrij |
|---|---|
| Lens (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Productnaam: | Smartphone-compatibele thermische camera |

