Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 362 producten.
iMC212 Ongekoelde Infraroodmodule met 256x192 Resolutie en 300mW Stroomverbruik voor Integratie in Mobiele Apparaten
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR Focal Plane Array |
|---|---|
| Oplossing: | 256x192/12μm |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
Betaalbare Smartphone-opzetstuk Thermische Beeldcamera met 120×90 Resolutie en 12μm Pixelgrootte Wafer-Level-Package
| Detectortype: | Ongekoelde Focal Plane Array-microbolometer |
|---|---|
| Detectorpakket: | Pakket op wafelniveau |
| Oplossing: | 120 × 90 |
Hoge gevoeligheid LWIR-gekoelde infrarooddetector voor beveiligingstoepassingen
| Technologie: | Infrarood |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 7,7~9,5 (LW) |
| Materiaal: | T2SL |
Compacte de Camerakern 640x512 12μm van de Ontwerp Ongekoelde LWIR Thermische Weergave
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde LWIR-infraroodcamera kern 256x192 12μm + 3,2 mm lens voor beveiligingscamera
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Bewakingsmodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Onverkoelde thermische camera-module LWIR 640x512 17μM voor beveiliging
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
niet-gekoelde thermische beeldenbewakingscameramodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Ongekoelde warmtebeeldcameramodule 640x512 17μm voor observatie van dieren
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Onverkoelde infraroodcamera kern 1280x1024/12μm voor hoogstabiele thermische beeldvorming
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

