Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 362 producten.
iLC212 Niet-gekoelde LWIR-infraroodthermische module 256x192 voor beveiligingsthermische camera
| Resolution: | 256x192 |
|---|---|
| Power Consumption: | 700mW |
| Spectral Range: | 8~14μm |
400x300 / 17µm Ongekoelde Infrarood Detector Voor Bewakingscamera
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |
Ongekoelde Thermische Cameramodule met Divers Intelligent Beeldalgoritme
| Oplossing: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR Uncooled Infrarood Camera Core 1280x1024/12μm met heldere thermische beeldvorming
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
| NETD: | <30 mK |
Stabiele Prestaties Ongekoelde 1280x1024 12μm Infrarode Thermische Weergavemodule
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Pocket-sized Uncooled Infrared Camera Module met 120×90 Resolutie 12μm Pixel Grootte en USB2.0 Interface
| Type: | Infraroodcamera op zakformaat |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
| Lens (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
Ongekoelde LWIR Thermische Cameramodule met 256×192 Resolutie en 12μm Pixelgrootte
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
Lichtgewicht Thermische de Camerakern van LWIR met de Ongekoelde Infrarode Detectors van 640x512
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
640x512 12μm Infrarode Thermische Cameramodule PLUG612R LWIR voor Snelle Integratie
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Smartphone aangesloten ongecooide 120×90/12μm thermische beeldcamera module voor mobiele toepassingen
| Type: | Thermische camera op zakformaat |
|---|---|
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
| Infrarooddetector: | 120×90/12μm |

