Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 362 producten.
De infrarode Thermische Kern 640x512/17μm van de Cameramodule voor Industriële Thermografie
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±2℃ of ±2% |
| Oplossing: | 640x512/17μm |
De ongekoelde Thermische Module LWIR 640x512 17μm van de Toezichtcamera
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
RS232 ongekoelde Infrarode Camerakern 640x512 12um voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De ongekoelde Kern 640x512 12um van de Hommel Thermische Camera voor Vooruitlopend Onderhoud
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De ongekoelde Infrarode Thermische Kern 25Hz 30Hz van de Cameramodule voor UAV Nuttige lading
| Temperatuurbereik: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±2℃ of ±2% |
| Oplossing: | 640x512/17μm |
OEM Kleine de Modulecamera 256x192 12μM van de Grootte Ongekoelde LWIR Thermische Weergave
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde 640x512 Thermische Camera Module 12µm Typische NETD 40mK Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Stop in de Ongekoelde Module 640x512 van de Thermische Weergavecamera voor ADAS
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
De ongekoelde Infrarode Thermische Kern 640x512 van de Cameramodule voor Industriële Thermografie
| Temperatuurbereik: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±2℃ of ±2% |
| Oplossing: | 640x512/17μm |
Onverkoelde LWIR thermische camera kern met vaste scherpstelling Athermal Lens 19mm/24mm
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50 Hz |
| Vaste scherpstelling Athermal: | 19mm/24mm |

