Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 362 producten.
De ongekoelde Module 640x512 17μm van de Thermische Weergavecamera voor Dierlijke Observatie
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Onverkoelde thermische beeldvorming 256x192/12μm voor beveiligingscamera's
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Gecooide ongecooide drone thermische camera kern 640x512 12um
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Compacte Ongekoelde Longwave Infrarode Thermische de Camerakern van 120x90/17μm voor Nieuwe Markten
| Oplossing: | 120x90 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 17μm |
| NETD: | ≤60mK |
De Ongekoelde Infrarode Detectors 256x192 12μm van Voxmicrobolometer voor Thermische Camera's
| Oplossing: | 256x192/12μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50/60 Hz |
| Maat: | 23x13x7,32mm |
Ongekoelde 256x192 12μm Radiometrische Infrarode Thermische Cameramodule voor AIoT
| Resolutie: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Pixelhoogte: | 12μm |
De uiterst kleine Kern 40mk 0.7W van de Grootte Ongekoelde Infrarode Camera voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Infraroodthermische camera-module met 256x192/12μm ongecooide LWIR-detector
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Pixelafstand: | 12 μm |
Ongekoelde Geïntegreerd Gemakkelijk van de de Modulekern 120x90/17μm van de Thermische Weergavecamera
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Temperatuurbereik: | 20℃~50℃ |
400x300 17μm Infrarode Thermische Cameramodule met Temperatuurmeting
| Resolutie: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |

