Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled microbolometer camera detector ] bij elkaar passen 112 producten.
Infraroodcamera kern met vaste scherpstelling Athermal 19mm/24mm lens
| Oplossing: | 640 × 512 |
|---|---|
| Typisch NETD: | < 40mK |
| Vaste scherpstelling Athermal: | 19mm/24mm |
Flexibele Ongekoelde Thermische Imager Modulekern met LWIR 640x512/12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Maat (mm): | 25,4x25,4x14,1 (met sluiter) |
| Typisch stroomverbruik: | <0,75 W |
Geoptimaliseerde Thermische de Cameramodule van ruilmiddel-C iLC212 met 3.2mm Lens
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde 256x192 12μm Radiometrische Infrarode Thermische Cameramodule voor AIoT
| Resolutie: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Pixelhoogte: | 12μm |
Handmatige 4V~6V thermische camera kern met vaste scherpstelling Athermal 19mm/24mm
| Gewicht: | 67g |
|---|---|
| Oplossing: | 640 × 512 |
| Vaste scherpstelling Athermal: | 19mm/24mm |
Plug-in 256×192/12μm ongekoelde thermische beeldvorming module met USB2.0 interface en 25Hz framerate voor snelle integratie
| Infrarooddetector: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
400x300/12μm niet-gekoelde FPA-warmtebeelddetector met keramische verpakking
| Oplossing: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
1280x1024/12μm Ongekoelde Infrarode Module voor ultra Duidelijke Thermische Weergave
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Lichte & Flexibele Ongekoelde Thermische Module met Infrarode de Detectorsensor van LWIR 640x512/12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Grootte (mm): | 25,4x25,4x14,1 (met sluiter) |
| Typisch stroomverbruik: | <0,75 W |
640x512/12μm FPA Onverkoelde infrarood detector Thermische beeldvorming
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

