Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled microbolometer camera detector ] bij elkaar passen 112 producten.
Intelligente Alarm Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera voor het Veilige Drijven
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Opgeheven van het Onderzoeksirl van de Huidtemperatuur de Cameramodule
| Resolutie: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Gekoelde de Cameramodules 320x256 30μm van GAVIN330 MWIR Diverse Zoomlensopties
| Detectorresolutie: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Maat: | 150x67x80mm |
| Hoge gevoeligheid: | ≤10mK |
De gekoelde Detector 320x256 30μm van FPA MCT IRL voor Snelle Integratie
| materiaal: | MCT |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256/30μm |
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
De flexibele Ongekoelde Thermische Module van de Veiligheidscamera met LWIR 640x512 12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Maat: | 25,4x25,4x14,1 (met sluiter) |
| Typisch stroomverbruik: | <0,75 W |
Plug-in thermische beeldcamera met 120×90/12μm ongekoelde VOx-microbolometer en scherpstelvrij ≤50mK NETD
| NETD: | ≤50mK |
|---|---|
| Infraroodsensor: | 120×90/12μm |
| Focusmodus: | Focus vrij |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van LWIR met 640x512 12μM Clear Imaging
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
9.1mm Module 30Hz 640x512 12μm van de Lens de Ongekoelde Thermische Weergave voor Hommels
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De medische Kern 384x288 17um van de Thermische Weergave Infrarode Camera
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
LWIR Thermische Cameramodule Met Temperatuurmeetbereik van -20℃~150℃/0~550℃
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

