Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled microbolometer camera detector ] bij elkaar passen 112 producten.
Hoge nauwkeurigheid 256×192/12μm Pixelgrootte Onverkoelde thermische beeldvorming module voor temperatuurmeting
| Infrarooddetector: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Type: | Niet-gekoelde thermische module |
Betaalbare Smartphone-opzetstuk Thermische Beeldcamera met 120×90 Resolutie en 12μm Pixelgrootte Wafer-Level-Package
| Detectortype: | Ongekoelde Focal Plane Array-microbolometer |
|---|---|
| Detectorpakket: | Pakket op wafelniveau |
| Oplossing: | 120 × 90 |
Plug-in Thermische Camera met 256×192 Resolutie en 12μm Pixelgrootte voor Smartphones via USB 2.0 Interface
| Type: | Plug-in thermische camera voor smartphones |
|---|---|
| Oplossing: | 256×192 |
| Pixelgrootte: | 12μm |
Ultra-compact 256×192/12μm Plug-in Thermische Camera voor Mobiele Apparaten
| Detectortype: | Ongekoelde VOx FPA-microbolometer |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
1280x1024 / 12μm Ongekoelde FPA Detector voor Thermische Toezichtcamera
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50/60 Hz |
400x300 17μm Infrarode Thermische Cameramodule met Temperatuurmeting
| Resolutie: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
De ongekoelde Thermische Camera van VOx voor Koortsopsporing
| Resolutie: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Lichtgewicht 120x90/17µm thermische camera kern voor het meten van de lichaamstemperatuur van mensen
| Resolution: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Temperature Range: | 20℃~50℃ |
LC260 Kleine grootte LWIR-koelingsvrije koortsdetectiecamera kern 256x192/12μm
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Temperatuurbereik: | 20℃~50℃ |
Drones Ongekoelde LWIR Thermische Module Met 640x512 12µm VOx Microbolometer
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

